کفپوش های صنعتی پایه رزینی

کفپوش های صنعتی پایه رزینی

کفپوش اپوکسی بر پایه رزین : انواع محصولات کفپوش اپوکسی ، پلی یورتان ، کفپوش های صنعتی و….. بر پایه رزین به انواع مختلفی تقسیم می شوند که در سایت کیمیا گران با آنان بیشتر اشنا می شویم. این نوع پوشش جزو رنگ های صنعتی بر پایه رزین های اپوکسی و پلی یورتان بوده که از ترکیب بیسفنول و هاردنر پلی آمینی بدست آمده و با توجه به خاصیت بدون حلالی دارای قطر و خواص پلیمری ثابت است. انواع رزین های حلال آب و پلی یورتان ها نیز در این دسته بندی قرار دارد1.کفپوش اپوکسی تنوع رنگ زیاد و قابل استفاده در محلهایی که امکان استفاده از پوشش دیگری به لحاظ تخریب سطوح، محدودیت ارتفاع و امکان افزایش ضخامت بیش از چند میلی متر نمی باشد.

2.مقاومت شیمیایی بالا در مقابل محیط های اسیدی و بازی، عدم جذب روغن و آب (عایق) و عدم تولید گرد و غبار. روی هر سطحی شامل دیوار،کف و سقف و مخازن فلزی یا بتنی قابل اجرا می باشد.

کفپوش های صنعتی بر پایه ریزن

پلی یورتان بر پایه رزین چیست

کفپوش پلی یورتان یا کفپوش پلی اورتان ، دسته ای از پلیمرهای مهندسی هستند که کاربرد عمده آنها در صنایع تولید فوم و پوشش های صنعتی را دارا می باشد ویژگی های منحصر به فرد پلی یورتان سبب کاربرد گسترده آنها در حوزه پوشش نیز گردیده است . رنگ پلی یورتان به پلاستیکی مایع گفته می شود آن هم در زمانی که مرطوب می باشد و همچنین با استفاده از این نوع رنگ می توان برای حفاظت از انواع زیادی از پروژه های صنایع دستی از جمله صنایع چوبی بوده که باعث جلوگیری از هرگونه خراش و فرورفتگی می شود کفپوش پلی یورتان کفپوشی دو جزئی است که نسبت به سایر انواع پوشش ها دارای خواص متفاوت می باشد این نوع از پوشش پلی یورتان بدون حلال بوده است و به دلیل اینکه دارای چسبندگی خوب به سطوح مختلف بتنی فلزی و چوبی می باشند جایگاهی مناسب در حوزه کفپوش پیدا کرده اند .مواد کاربردی در این کفپوش بر پایه رزین است به همان دلیل بر پایه رزین لقب گرفته است.

انواع سیلرهای براق کننده چیست

این ماده برای  سطوح بتونی و درای بافت ناهموار استفاده میشود. با توجه به مات و کدر بودن رنگهای سطوح بتنی و سیمانی و همچنین وجود خلل و فرج موجود در سطوح مذکور و عدم پایداری بالای سیمان در برابر عوامل خوردنده اسیدی و قلیایی استفاده از این محصول بر روی انواع سطوح کفسازی بتنی و سیمانی توصیه می گردد.

تماس با کیمیا نگار مجری انواع کفپوش اپوکسی , برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید تلفن : 22304030-021

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا