کفپوش اپوکسی مجتمع تجاری

کفپوش اپوکسی مجتمع تجاری (epoxy floor) :

دکوراسیون داخلی مراکز خرید یکی از موضوعات داغ و مهم این روزهاست. همانطور که می دانید روز به روز بر تعداد مجتمع‌ های خرید افزوده می شود و این مراکز با یکدیگر رقابت سخت و نفس گیری دارند. جذابیت دکوراسیون داخلی از مواردی است که در جذب خریداران به این اماکن کمک شایانی می نماید. یکی از مهمترین عناصر دکوراسیون داخلی پوشش کف‌هاست که علاوه بر تاثیر زیادی که در زیبایی ظاهری دارد باید از لحاظ ایمنی نیز قابل اطمینان باشد. بهترین نوع کفپوش مجتمع تجاری و پاساژ کفپوشی است که در کنار زیبایی استانداردهای فنی لازمه را نیز داشته باشد. این کفپوش ها باید به گونه ای طراحی و ساخته شوند که به هیچ عنوان لغزنده نبوده و راه رفتن بر روی آنها آسان باشد. همچنین این موضوع نیز دارای اهمیت است که پوشش های کف ایجاد سر و صدای زیادی نکرده و آرامش مرکز خرید را برهم نزنند.

مزایای کفپوش اپوکسی مجتمع تجاری : 

کفپوش های اپوکسی به دلیل دوام، ایمنی و مقاومت شیمیایی، انتخابی محبوب برای آشپزخانه های تجاری و کف انبارها هستند.

کفپوش های اپوکسی در برابر مواد شیمیایی سنگین مقاوم هستند:

اپوکسی در برابر مواد شیمیایی و لکه ها مقاوم است و آن را به یک انتخاب محبوب در آشپزخانه های تجاری، آزمایشگاه ها و انبارها تبدیل می کند. بتن به طور طبیعی متخلخل است، اما یک پوشش اپوکسی از کف در برابر خوردگی مواد شیمیایی یا اسیدهای سنگین محافظت می کند.

اپوکسی همچنین در برابر لکه‌ها مقاوم است – نشت‌های موجود در آشپزخانه‌های تجاری به سادگی می‌توانند بدون نگرانی از جذب شدن آن‌ها در سطح پاک شوند.

کفپوش های اپوکسی در برابر رشد باکتری ها مقاوم هستند:

یکی از مزایای دیگر مقاومت شیمیایی اپوکسی این است که مواد را در برابر قالب، باکتری ها و میکروب ها مقاوم می کند. این باعث می شود که آن را برای استفاده در آشپزخانه های تجاری و هر جای دیگری که محیط استریل یا ضدعفونی شده مورد نیاز است، مانند بیمارستان ها و کلینیک ها، مناسب کند.

 

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا