کفپوش اپوکسی صنعتی

کفپوش اپوکسی صنعتی

کفپوش اپوکسی صنعتی | قیمت کفپوش صنعتی

کفپوش صنعتی می تواند به طور گسترده در ساخت و یا افزایش امکانات تجاری به عنوان کفپوش اپوکسی مورد استفاده قرار گیرد، به طور مثال کفپوش صنعتی مناسبی برای هرکدام از واحدهای صنعتی، انبارها، فروشگاه های خرده فروشی و حتی رستوران ها تعریف شده است. کفپوش صنعتی می تواند تقریبا در همه جای یک ساختمان باشد، از جمله کف پارکینگ، پیاده رو های بیرونی و محوطه، و حتی جزئیات معماری مثل لابی و سالن و اتاق خواب. در مقایسه با سیستم های تایلی، کفپوش صنعتی از نظر عملکرد و دوام در ساختارها دارای نتایج برتری است. از کفپوش های اپوکسی معمولاً برای کفپوش های تجاری و صنعتی استفاده می‌شود. پوششهای اپوکسی به طور معمول بر روی کفهای بتنی اعمال می‌شوند تا سطحی با عملکرد بالا، صاف و با دوام را ارائه دهند که می‌تواند سالها دوام داشته باشد و بارهای سنگین را تحمل کند. بسیاری از سایتهای صنعتی، انبارها و ساختمان‌های تجاری برای حفظ شرایط تمیز و ایمن برای کارگران، تجهیزات و موجودی کالا به کفهای اپوکسی متکی هستند.

کفپوش صنعتی

ورود پلیمرها به صنعت و حوزه ساخت کفپوش موجب شده که انواع کفپوش جهت نصب در حوزه‌ های صنعتی طراحی و تولید شوند. کفپوش صنعتی دارای انواع مختلفی به منظور کاربردهای گوناگون است. به طور کلی به کفپوش های اپوکسی، کفپوش پلی یورتان، کفپوش های کامپوزیت و کفپوش های پلی اوره کفپوش صنعتی می گویند. این کفپوش ها در رنگ ها و ضخامت های مختلف و به منظور نصب در سطوح گوناگون تهیه و تولید می شوند.

مزایای کفپوش صنعتی

نوع کفپوش مورد استفاده در مکان های صنعتی و سوله ها و سالن های بزرگ نسبت به اماکن تجاری، خانه ها و سالن های کوچک متفاوت خواهد بود. کفپوش صنعتی به گونه ای طراحی و تولید می شود که مقاومت مکانیکی بسیار بالایی خواهد داشت. این کفپوش ها دارای طول عمر بسیار بالاتری نسبت به مقایسه با کفپوش های معمولی خواهند بود. هر کدام از دسته های بالا با توجه به نیاز شما می ‌تواند مورد استفاده در سطوح مختلف قرار گیرد. خاصیت ضد باکتریال و الکترواستاتیکی کفپوش های صنعتی موجب می شود که در مکان هایی مانند اتاق عمل، داروسازی، آزمایشگاه و بیمارستان ها بتوان به خوبی از آن ها استفاده کرد.

معایب کفپوش صنعتی اپوکسی:

کفپوش اپوکسی سخت میباشد بنابراین در هنگام راه رفتن سر و صدای تماس وجود نخواهد داشت. به همین دلیل، از کف‌های پلی اورتان انعطاف پذیر معمولاً در فضاهای اداری و خانه‌ها استفاده می شود. بدون گرم شدن از کف، کف اپوکسی تا حدی سرد میباشد.

  1.  بخارات سمی قوی
  2. ترک و تراشه در مناطق دارای تأثیر زیاد
  3. بسیار مرطوب و خیس

تقسیم بندی کفپوش صنعتی اپوکسی

  1. کفپوش‌های آنتی استاتیک
  2. کفپوش‌های بهداشتی
  3. کفپوش‌های ضد اسید
  4. کفپوش‌های ضد خش
  5. کفپوش پارکینگ
  6. مزایای کفپوش اپوکسی صنعتی

مزایای کفپوش اپوکسی برای موارد صنعتی بسیار گسترده میباشد. اگر برای رفع مشکل لغزندگی سطوح، چاره اندیشی صورت نگیرد سطوح لغزنده می توانند خطرات زیادی را در شرکت ها و مراکز اداری و تجاری ایجاد کنند. بنابراین شاهد خطاهای انسانی زیادی بر اثر لغزش بر روی سطوح خواهیم بود.ممکن است آسیب های جسمانی زیادی برای افرادی که در این گونه مراکز کار می کنند، ایجاد گردد.

مقاومت کفپوش صنعتی اپوکسی

مقاومت بالای کفپوش صنعتی اپوکسی سبب شده است که شکنندگی کف پوش ها به حداقل برسد. استفاده از این کف پوش در فضاهای حساسی مثل مهدکودک ها و مدرسه ها، امنیت بیشتری را برای کودکان ایجاد خواهد کرد.

 

 

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا