کفپوش اپوکسی صنایع غذایی

رزومه کار کفپوش اپوکسی

کفپوش اپوکسی صنعت غذایی:

کفپوش اپوکسی صنایع غذایی کفپوش انتی باکتریال در بازار ایران است که بسیار پرکاربرد است. این محصول بصورت رزینی بر پایه رزین اپوکسی بصورت یکپارچه و بدون درز پیاده سازی می شود و با توجه به اینکه از هیچگونه چسبی برای نصب استفاده نمی شود بیشترین چسبندگی و مقاومت را در برابر کفپوش های انتی باکتریال دارد.

کاربرد کفپوش اپوکسی آنتی باکتریال صنایع غذایی:

از جمله کاربردهای کفپوش اپوکسی آنتی باکتریال صنایع غذایی میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

کفپوش مناسب به منظور پوشش کف سالن های تولید انواع محصولات غذایی استفاده می شود.
کفپوش اپوکسی واحد بسته بندی محصولات غذایی می باشد.
کفپوش اپوکسی واحد انبار محصولات غذایی می باشد.

کفپوش اپوکسی سالن های تولید صنایع غذایی:

کفپوش اپوکسی صنایع غذایی کفپوشی است که به خاطر ویژگی آنتی باکتریال بودن در فضاهایی چون سالن های تولید وسایر قسمت های واحد صنعتی که نیاز به عدم حضور گرد وغبار و قابلیت شست وشو آسان هستند استفاده می شود.

مزایا و معایب کفپوش های اپوکسی صنایع غذایی :

از مزایای کفپوش های اپوکسی صنایع غذایی می توان به مواردی مثل قیمت تمام شده مناسب نسبت به کفپوش های دیگر، اجرای یکپارچه و بدون درز، پیاده سازی در ضخامت های متفاوت، رنگ بندی بسیار متنوع، دارای مقاومت مکانیکی و فشاری بالا،مقاومت شیمیایی خوب نسبت به انواع حلال ها و مواد شوینده، پوشش نهایی براق، امکان ایجاد کرو و ماهیچه ، قابلیت ترمیم، عدم استفاده از چسب در اجرای کفپوش اشاره کرد. ازجمله معایب کفپوش اپوکسی صنایع غذایی حساسیت این محصول به رطوبت منفی است.

ویژگی های کفپوش مناسب برای صنایع غذایی کدامند؟!

– ریزش مواد غذایی که ما به راحتی مصرف می کنیم و از خوردن آنها لذت می بریم، در دراز مدت موجب نابودی (کفپوش اپوکسی) کف واحد تولیدی می گردد. به عنوان مثال ریختن دوغ بر روی کفپوش بتنی در یک کارخانه تولید فراورده های لبنی، موجب نفوذ اسید تولید شده از مواد غذایی بر روی کفپوش، واکنش شیمیایی و از بین رفتن کفپوش می گردد. به همین دلیل یک کارشناس با تجربه ابتدا باید محیط کارخانه را بررسی و دلیل از بین رفتن کفپوش را درک نماید تا بتواند کفپوشی مناسب با کاربری به شما پیشنهاد دهد.
– بمنظور از بین بردن شرایط رشد میکروب و باکتری، بهداشت محیط کارخانه میبایست به صورت بسیار جدی و سختگیرانه اجرا گردد. به همین دلیل محیط باید به طور مستمر با مواد شوینده شست و شو گردد. 
استفاده از کفپوش مناسب در صنایع غذایی، موجب افزایش کارایی و طول عمر کفپوش می گردد.

انواع کفپوش صنایع غذایی:

کفپوش اپوکسی صنایع غذایی
کفپوش رول صنایع غذایی
کفپوش تایل صنایع غذایی

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا