کفپوش اپوکسی تقویت شده صنعتی

رزومه کار کفپوش اپوکسی

کفپوش اپوکسی تقویت شده صنعتی – کفپوش تقویت شده

کفپوش اپوکسی صنعتی کف محیطهای صنعتی و هاردنر مربوطه از سری محصولاتی است که بر پایه رزین اپوکسی بیسفنول و هاردنر پلی آمینی تغییر شکل یافته تولید و ارائه می گردد

اجرای اپوکسی تقویتی صنعتی

آزمون SEM

آزمونSEM وبرای بررسی مورفولوژی و از آزمون کشش برای بررسی خواص مکانیکی نانوکامپوزیت ها استفاده شد. بررسی های انجام شده با آزمون کشش نشان می دهد که افزودن نانوذرات دو جزیی متشکل از پلی تیوفن کربن نانوتیوب در مقادیر وزنی مختلف باعث بهبود خواص مکانیکی رزین اپوکسی می شود و نتایج حاصله از تصاویرSEMنیز صحت نتایج آزمون خواص مکانیکی را تایید کرد و نشان داد که با افزایش مقدار پلی تیوفن در نانوکامپوزیت نسبت به نانولوله های کربنی، پراکنش بهبود می یابد و افزایش نانولوله های کربنی باعث ایجاد کلوخه در بستر ماتریس می شود.

خواص خمشی صنعتی کفپوش های اپوکسی

خواص خمشی کامپوزیت‏های تولیدی با یکدیگر مقایسه و سطح شکست نمونه‏های آزمون خمش و مکانیزم‏های چقرمگی فعال با استفاده از تصاویر SEM ارزیابی شد. با افزودن wt.%2 از γ-APS به رزین اپوکسی حاوی الیاف آسیاب شده‏ی شیشه E و سپس گاز زدایی آن، بیش‌ترین افزایش در استحکام خمشی و مدول کشسان مُماسی حاصل شد. این مقادیر به ترتیب به میزان 22/1 و 20/1 برابر نسبت به حالت خالص به دست آمد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا