کفپوش اپوکسی بیمارستان

رزومه کار کفپوش اپوکسی

کفپوش اپوکسی بیمارستان | کفپوش مراکز درمانی | کفپوش بیمارستان | آنتی باکتریال بیمارستانی

بیمارستان نهادی است بسیار ضروری که برای تداوم حیات و حفظ جان انسانها و بازگشت به تندرستی به تدریج در زندگی انسانها پدیدار گشته و همراه با تکامل علوم و فنون و مهارتها ، پس از گذشت سالیان دراز به شکل امروزی درآمده است. که در جوامع مختلف نیز با توجه به وضعیت اقتصادی آن جامعه و انتظارات گیرندگان خدمات ، شاهد تفاوت های فراوانی در بین بیمارستانها می باشیم و نکته قابل توجه اینکه در هر بیمارستانی در صورت عدم رعایت موازین بهداشتی ، انواع عفونتهای نازوکومیال noso comial ( در زبان یونانی noso به معنای » بیماری « و comeion به معنای »مراقبت « است ) شیوع پیدا می کنند .

کفپوش اپوکسی بیمارستان - کفپوش مراکز درمانی-کفپوش بیمارستان - آنتی باکتریال بیمارستانی

محیط بهداشتی بیمارستان

عفونتهای بیمارستانی و آزمایشگاه از زمانیکه بیمارستان تاسیس شد مسئله ایجاد کرده است برای جلوگیری از گسترش بیماریها و کنترل عفوتهای بیمارستانی در قرن هیجدهم بیماران را بر حسب نوع بیماری در بیمارستان بستری می کردند در سال 1854 فلورانس نایتینگل با برقراری نظام سلامتی در بیمارستانهای نظامی مرگ و میر را از 50% به 2/2% تقلیل داد  پاستوردخالت میکروبها را در ایجاد عفونت بیان نمود و لیسترضدعفونی را در اعمال جراحی معمول کرد بزرگترین کاهش مرگ و میر ناشی از عفونتها موقعی شروع شد.

که نظام سلامتی و بهداشت محیط و گندزدائی معمول گردید پس از کشف آنتی بیوتیکها طرز تفکر دیگری در بین کارکنان بیمارستان ها پیدا شده و آن این بود که آلودگی میتواند بوسیله آنتی بیوتیکها مهار شود ولی استفاده مداوم و مستمر از آنتی بیوتیکها باعث شد که میکروبهای مقاوم به آنتی بیوتیک در محیط بیمارستان ها پدید آید که خود مقدمه ای بر بوجود آمدن واحدهای بهداشت محیط در بیمارستان ها بود که امروزه با پیگیریهای انجام شده در کلیه بیمارستانها پست کارشناس بهداشت محیط یا کارشناس کنترل عفونتهای بیمارستانی دایر شده است و در سطح استان در 24 بیمارستان پست های کارشناس بهداشت محیط  و کارشناس بهداشت حرفه ای فعال گردیده و در بقیه بیمارستانها درشرف بکارگیری هستند که امید است با بکارگیری نیروهای متخصص در آینده مشکلات موجود بهداشت محیطی بیمارستانها مرتفع و شاهد ارتقاء شاخصهای وضع موجود باشیم .

کفپوش اپوکسی بیمارستان - کفپوش مراکز درمانی-کفپوش بیمارستان - آنتی باکتریال بیمارستانی

 

اجرای کفپوش بیمارستان

کفپوش بیمارستانی از مرسوم ترین و رایج ترین کفپوش های مورد استفاده در بیمارستان ها می باشد. ویژگی های مختلف و قابلیت های این کفپوش سبب شده که، کفپوش پی وی سی انتخابی بسیار مناسب به عنوان یک کفپوش بیمارستانی محسوب شود.

قیمت کفپوش اپوکسی بیمارستان

قصد داریم به ویژگی های کفپوش بیمارستانی کفپوش درمانی و دلایل استفاده از این نوع کفپوش خاص بیشتر بپردازیم. بیمارستانها از خاص ترین فضاهای عملکردی در معماری هستند و پوشش کف بیمارستان تحت عنوان کفپوش اپوکسی بیمارستان در طراحی آنها علاوه بر مسائل زیبایی شناسی، پارامترهای مهمی از نظر فنی ،عملکردی ،بهداشتی و … دخالت دارند.

کفپوش اپوکسی بیمارستان - کفپوش مراکز درمانی-کفپوش بیمارستان - آنتی باکتریال بیمارستانی

کف پوش اپوکسی بیمارستان

کف گسترده بیمارستان باید بتواند جواب گوی سطح سرویس مورد نیاز بیمارستان و مریض‌ها باشد. این سطح باید محیط بیمارستان را پاکیزه نگه دارد. کفپوش اپوکسی بیمارستانی باید به گونه‌ای باشد که امنیت کارمندان و مریض‌های حاضر در بیمارستان را تایید نماید، محیط بیمارستان را پاکیزه نگه دارد و مانع از رشد عفونت‌ها و باکتری‌ها شود. همچنین توصیه می‌گردد که از کفپوش آنتی استاتیک اتاق عمل برای پوشش دهی اتاق های عمل استفاده شود. زیرا کفپوش آنتی استاتیک اتاق عمل علاوه بر حفظ زیبایی و خواص بالای مقاومتی، می‌تواند الکتریسیته ساکن را از خود عبور دهد و مانع ایجاد جرقه شود. شرکت افزیر با ارائه انواع کفپوش‌های اپوکسی و پلی یورتانی یا پلی اورتانی مخصوص محیط‌های بیمارستانی و انجام خدمات پیمانکاری اجرای کفپوش‌های در این زمینه، به فعالیت مشغول است.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا