کرو پلی یورتان یک پارچه

رزومه کار کفپوش اپوکسی

تصاویر پلی یورتان دیوار | ابزار پلی یورتان دیوار

برای نصب ابزار پلی یورتان ابتدا باید موقعیت نصب ابزار روی دیوار، سقف و غیره خط کشی گردد. به عنوان مثال در مورد قاب بندی روی دیوار، ابتدا چهار گوشه قاب مشخص و سپس خطوط قاب روی دیوار ترسیم می‌گردد. در مرحله بعد ابزار پلی یورتان با توجه به سایز و زوایای مورد نیاز برش داده می‌شود. برای این منظور از اره دستی نیز می‌توان استفاده نمود ولی استفاده از اره برقی معمولا نتیجه بهتری دارد. پس از برش ابزار، پشت آن با چسب اکریلیک مخصوص چسب زده می‌شود. سپس ابزار آغشته به چسب در محل خط کشی شده با دقت قرار داده می‌شود. هدف از میخ زدن، نگهداری ابزار تا زمان خشک شدن چسب می‌باشد. لذا نیازی به استفاده از میخ زیاد نمی‌باشد.

نصب پلی یورتان

در نهایت جهت نصب پلی یورتان درزها و پشت ابزار با چسب پر می‌گردد. با توجه به اینکه ابزار دکوراتیو پلی یورتان دارای قابلیت رنگ پذیری بالا با انواع رنگهای ساختمانی و قابلیت پتینه کاری می‌باشند، می توان طرح های زیبایی را با انجام رنگ و پتینه کاری ابزارها ایجاد نمود.

در مورد هنر گچبری در ایران باستان شروع به صحبت کنیم که بسیار زمانبر خواهد بود و به این نکته پسنده خواهیم کرد که ایرانیان همواره با این هنر آمیخته بوده اند و در جهت پیشرفت آن همواره قدم گذاشته، از باستان بخواهیم شروع کنیم این هنر در معماران آن دوره وجود داشته است و اکنون نیز در کشور ما و در جای جای یک پروژه استفاده خواهد شد. ابزار پلی یورتان دیوار ، یا ابزار گچبری یا اینکه در بعضی از محافل هم شما کلمه پلی اورتان را هم می شنوید همه از یک خانواده هستند و همه به یک معقوله یعنی گچبری خواهیم رسید، این هنر در ایران و در تمامی کشورها هم رواج دارد و کم کم در صنعت دکوراسیون داخلی وارد دیوار و سقف شد تا از گذشته های دور که روی سقفها گچبری استفاده می شود تا امروزه به شکل کلاسیک و یا مدرن همواره در حال استفاده است.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا