فروش و اجرای کفپوش اپوکسی در شیراز

فروش و اجرای کفپوش اپوکسی در سراسر ایران

صنعت در ایران بر اساس گزارش اکونومیست در سال ۲۰۰۸ (۱۳۸۶)، با تولید ۲۳ میلیارد دلار محصول صنعتی در رتبه ۳۹ جهان قرار داشته‌است.[۱] صنعت ایران از سال ۲۰۰۸ تا ۲۰۰۹ از رتبه ۶۹ نرخ رشد صنعتی سالانه به رتبه ۲۸ رسیده‌است.[۲]

دولتمردان ایران برنامه دارند تا پایان پنجمین برنامه توسعه در سال ۲۰۱۵، ۵۰ تا ۶۰ شهرک صنعتی احداث کنند.[۳] پیمانکاران ایرانی چندین قرارداد مناقصه خارجی را در زمینه‌هایی مختلف مانند ساخت سدها، پل‌ها، جاده‌ها، ساختمان‌ها، راه‌آهن، تولید برق، صنایع گاز، نفت و پتروشیمی به‌دست آورده‌اند. از سال ۲۰۱۱، حدود ۶۶ شرکت صنعتی ایران پروژه‌هایی در ۲۷ کشور انجام می‌دهند.[۴] ایران در سال‌های ۲۰۰۱ تا ۲۰۱۱ بیش از ۲۰ میلیارد دلار خدمات فنی و مهندسی صادر کرده‌است.[۵] در دسترس بودن مواد اولیه محلی، ذخایر معدنی غنی و نیروی انسانی باتجربه، همگی نقش مهمی در برنده شدن در مناقصه‌های بین‌المللی ایفا کرده‌اند.

در ایران وزارت صنایع و معادن مسئول تسهیل گسترش و ارتقای سیاست‌های صنعتی و معدنی است. این وزارت همچنین مسئولیت متمرکز کردن و ادغام سیاست‌گذاری در بخش صنعت و معدن است. سرانجام این وزارتخانه تمام استراتژی‌ها، سیاست‌ها و برنامه‌های مربوط به صنایع و بخش معدن ایران را تنظیم می‌کند.[۷] مرکز توسعه فناوری صنایع پیشرفته نیز به عنوان یکی از مراکز این وزارتخانه در ترویج فعالیت‌های پژوهشی و حمایت از ظهور شرکت‌هایی با فناوری پیشرفته فعالیت می‌کند.[۸] از سال ۲۰۱۴، ایران دارای ۹۳۰ پارک و منطقه صنعتی است.

صنعت کفپوش اپوکسی در ایران

کاربردهای موادی که بر پایهٔ اپوکسی ساخته می‌شوند گسترده‌است و مهم‌ترین آن در ساخت رنگ اپوکسی و کفپوش اپوکسی است و همچنین شامل کاربرد در ساخت موادی چون چسبها، کامپوزیتها (مانند موادی که از فایبر گلاس یا فیبر کربن استفاده می‌کنند) و تقویت‌کننده‌ها می‌شود (اگرچه پلی‌استر، وینیل‌استر و دیگر صمغهای ترموست هم برای پلاستیک تقویت‌شده با شیشه به کار می‌روند).

ساختار شیمیایی اپوکسی‌ها این اجازه را می‌دهد که بسپارهای گوناگونی با خواص بسیار متفاوت تولید شود. به‌طور کلی اپوکسی‌ها را به خاطر چسبندگی، مقاومت شیمیایی و گرمایی، خواص خوب یا حتی عالی مکانیکی، و مقاومت الکتریکی بسیار خوب آن‌ها نسبت به اکثر رزین‌های دیگر می‌شناسند. بسیاری از خواص اپوکسی‌ها را می‌توان تغییر داد، برای مثال اپوکسی‌های پرشده از نقره که رسانایی الکتریکی خوبی دارند یا اپوکسی پرشده از روی که مقاومت خوردگی خوبی دارد یا مخلوط آن با ریز الیاف‌های کربن آن‌ها را رسانا می‌کند نیز وجود دارد و این در حالی است که اپوکسی خالص عایق الکتریکی می‌باشد. برخی از انواع که دارای خاصیت عایقی/رسانایی در برابر گرما هستند و مقاومت الکتریکی بالایی دارند در الکترونیک کاربرد دارند

منبع : ویکیپدیا

تماس با کیمیا نگار مجری انواع کفپوش اپوکسی , برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید تلفن : 22304030-021

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا