• تماس: 22304030
  • ایمیل: info@kimianegar.com
  • ساعات کاری: 08:00-17:00

رنگ نما

خواص ویژه :

این رنگ امولسیونی برپایه رزین اکرلیک اصلاح شده می باشد ، در آب محلول بوده و با آن رقیق می گردد . این رنگ بعنوان یک پوشش حفاظتی و تزئینی جهت سطوح بتونی و پلاستر، ایرانیت و سطوح گچی داخل و خارج ساختمان به کار می رود . از ویژگی مهم این رنگ استفاده آسان، نداشتن خطر آتش سوزی و زمان خشک شدن سریع می باشد ، فیلم حاصل از این رنگ دارای مقاومت قلیایی ، سختس مناسب و چسبندگی عالی می باشد و با توجه به خواص فوق جهت پوشش سطوح خارجی از قبیل سطوح گچی و سیمانی واقع در آب و هوای حاد مناسب است . این رنگ مقاومت خوبی در برابر جوش زدگی ، گچی شدن، ترک خوردن داشته ، و چسبندگی خوبی بر روی فیلم های در شرایط آب و هوایی مرطوب دارد .

رنگ نمای ساختمان قابل شستشو می باشد Self Cleaning است . هنگامی که جهت سطوح بیرونی به کار می رود ، بارندگی سبب تمیز شدن سطح از گردوغبار و مواد آلاینده می گردد .

این رنگ جهت اعمال بر روی ساختمان مسکونی و تأسیسات در نقاط مرطوب پیشنهاد می گردد و سطوح رنگ شده از سختی بسیار خوبی برخوردار می باشد در کلیه فام ها قابل ارائه بوده و دارای جنبه تزئینی و حفاظتی می باشد و رنگ نمای ساختمان دارای مقاومت خوبی در برابر اکسیژن هوا ، گازها، محلول های رقیق اسید و باز و نمک است .

این رنگ حلال آلی ندارد و بی بو می باشد و مقاومت خوب آن در مقابل گچی شدن و اشعه ماورای بنفش موجب پایداری و عمر طولانی آن می گردد .